کارخانه اتومبیل سازی با ظرفیت اشتغال ۲ هزار نفر افتتاح شد

کارخانه اتومبیل سازی فردا با ظرفیت اشتغال ۲ هزار نفر ، صبح امروز (۱۷ فروردین ماه) توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش کارگر نیوز، رئیس جمهور ووزیر صنعت معدن وتجارت صبح امروز ( ۱۷ فروردین ماه)در سفر به استان سمنان، ضمن افتتاح شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا از خط تولید و بخش ‌های مختلف این مجتمع دیدن کردند.
 
شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا واقع در شهرک صنعتی سمنان با هزینه بیش از یک هزار و ۱۲۵ میلیارد ریال بخش خصوصی، اشتغالزایی برای ۱۷۵ نفر در گام اول و تولیدکننده سالانه ۱۰۰ هزار دستگاه خودروی کلاس بی است که امروز با حضور رئیس جمهور عملیات احداث بخش تولید بدنه و سالن رنگ این واحد تولیدی با سه هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ۴۵ هزار مترمربع آغاز شد.
 
در آئین افتتاح این واحد تولیدی در سمنان محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا خباز استاندار سمنان، احمد همتی نماینده شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استان سمنان حضور داشتند.
 
کارخانه خودروسازی فردا از جمله ۳۶ طرح ملی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان سمنان است که با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان و ظرفیت تولید روزانه ۳۷ دستگاه فعالیت می کند و با راه‌اندازی کامل این مجموعه زمینه اشتغال حدود ۲ هزار نفر در استان فراهم خواهد شد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما