به نقل خبرنگار خودروکار، در طی معاملات روزجاری شاخص کل راه روز گذشته خود را ادامه داد تا ۲۹۴٫۶۲ واحد دیگر از ارتفاع شاخص کاسته شود و در ارتفاع ۷۸ هزار و ۹۹۰ واحدی قرار بگیرد.

در معاملات بازار بورس و اوراق بهادار ۴۰ هزار و ۷۶۸ معامله به ارزش ۲۴۵ میلیارد و ۶۷۶ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۲۵۸ تومان انجام شده هست.

نکته قابل توجه خداحافظی خودرویی‌ها به همراه جمع تاثیرگذار ترین نمادها بر شاخص کل هست و تنها خودرویی‌ها بر پربیننده های بازار بورس و اوراق بهادار توجه داشته‌اند.

خساپا
نماد خساپا همچون روزهای گذشته در توقف به سر می‌برد و ارزش هر سهم آن ۱۳۹۰ ریال به ثبت رسیده هست.

خودرو
ایران خودرو به همراه نماد خودرو در معاملات روزجاری ارزش هر سهم خود را ۲۶۳۵ ریال انتخاب کرده که برای ۸۵۵ معامله آن ارزش ۲ میلیارد و ۲۱۱ میلیون و ۴۶۹ هزار و ۴۶۲ تومان اعلام شده هست.

خزامیا
زامیاد که ارزش هر سهم خود را ۸۰۲ ریال می‌بیند توانسته ۶۱۴ معامله را انجام دهد که این تعداد معامله ارزش کل معاملات این نماد را به ۷۱۴ میلیون و ۶۴۱ هزار و ۱۰۶ تومان رسانده هست.

خپارس
پارس خودرو در بازار روزجاری به همراه نماد خپارس ارزش هر سهم خود را در حدود ۹۷۰ ریال می‌بیند، این نماد ۹۱۲ معامله را برای خود دست و پا کرده که در مجموع ارزش کل معاملات آن ۱ میلیارد و ۴۰۸ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۹۱۲ تومان اعلام شده هست.

خکاوه
سایپا دیزل که نماد خکاوه آن ۵۴۷ معامله را از آن خود کرده به همراه توجه به ارزش ۸۹۹ ریالی هر سهم خود ۶۵۳ میلیون و ۴۲ هزار و ۹۶۶ تومان به عنوان ارزش کل معاملات به ثبت رسانده هست.

خبهمن
نماد خبهمن گروه بهمن ارزش هر سهم خود را ۲۱۰۹ ریال انتخاب کرده که برای این نماد ۱۳۸ معامله به ارزش ۳۹۵ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۷۹۰ تومان به ثبت رسیده هست.

خاور
ایران خودرو دیزل که در طی معاملات روزجاری ۳۶۱ معامله برای خود دست و پا کرده هست، به همراه تکیه بر ارزش هر سهم به مبلغ ۷۹۸ ریال، ارزش کل معاملات خود را به ۴۶۱ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۶۴۶ تومان رسانده هست.

انتهای پیام/

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما