افراد زیادی از جوسلین وایلدنستاین، هیولای چهار میلیون دلاری، گرفـــــته تا مایکل جکسون به جراحی پلاســتیک اعتیاد داشتند. با چند مورد از آن‌ها آشنا شوید!

فرادید| افراد زیادی از جوسلین وایلدنستاین، هیولای چهار میلیون دلاری، گرفـــــته تا مایکل جکسون به جراحی پلاســتیک اعتیاد داشتند. با چند مورد از آن‌ها آشنا شوید!
 
هانگ میاکو
به نقل فرادید*،
این معتاد به عمل جراحی پلاســتیک اهل کره جنوبی بود. او حتی روغن پخت و پز را به زیر پوستش تزریق می‌کرد! هانگ میاکو، ۴۸ ســاله، یکی از عجیب‌ترین موارد جراحی پلاســتیک به حساب می‌آید. این خانوم آنقدر روغن زیر پوستش تزریق کرده بود که چهره‌اش اصلا قابل شناسایی نبود.
 
خانوم هانگ اولین بار در سن ۲۸ ســالگی عمل جراحی پلاســتیک انجام داده بود و پس از آن نیز چندین بار این کار را انجام داد. اما وسواسش به حدی رسید که توما دیگر حاضر نشدند او را عمل کنند و به همین دلیل او خودش دست به کار شد. او به دلیل داشتن سری بزرگ و بدن کوچک، با لقب «پنکه ایستاده» صدا زده می‌شد.

67667 933 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

او سرانجام در یک برنامه تلویزیونی در کره جنوبی حاضر شد. مردم کره حاضر شدند از نظر مالی به او کمک کنند تا عمل جراحی نهایی برای کوچک کردن صورتش را انجام دهند. در نخستین جراحی ۶۰ گرم مواد خارجی از صورت و ۲۰۰ گرم از گردنش خارج شد و عمل‌های دیگری نیز بر روی هانگ انجام شد، گرچه او هیچ وقت نتوانست ظاهر اصلی خود را به دست آورد.
 
هیولای ۴ میلیون دلاری آمریکا
در رسانه‌ها لقب «عروس وایلدنستاین» به او داده شده که به عروس فرانکشتاین اشاره دارد. گفته می‌شود که جوسلین در طول این چند ســال نزدیک به ۴ میلیون دلار برای جراحی‌های زیبایی خرج کرده اســت. او پس از خیانت شوهرش تصمیم گرفـــــت تا با عمل جراحی زیباتر به نظر برسد. عــکس کاملا گویای زندگی جوسلین اســت.
 

67675 378 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مایکل جکسون
او بیش از ۱۰ بار عمل جراحی پلاســتیک انجام داد. البته نیاز به توضیح ندارد که چگونه یک آدم عادی و خوش‌تیپ روی صحنه خودش را به شکل یک غیرعادی و عجیب درآورد. گفته می‌شود که او فقط بیش از ۱۰ بار بینی‌اش را عمل کرده بود.

67669 841 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

پیت بِرنز
این خواننده مشهور تقریبا تمام درآمدش را خرج عمل جراحی پلاســتیک کرد. میزان پلی‌اکریل‌آمید تزریق شده به لب‌های پیت بیش از حد بود. پیوند گونه، عمل بینی و خالکوبی‌های فراوان باعث شد تا او تمام درآمدش را خرج اینگونه عمل‌ها کند و آخرش هم جواب نگیرد!
 

67670 912 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مرد گربه‌ای
دنیس اَونر که به «مرد گربه‌ای» هم مشهور اســت، چندین عمل جراحی پلاســتیکی تاکنون انجام داده که راه برگشت هم ندارد. او در طول این مدت تلاش کرده تا خودش را شبیه ببر کند.
 

67671 673 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مرد مارمولکی
او در ســال ۱۹۷۲ با نام اریک اسپراگ به دنیا آمد اما بعدها با نام مرد مارمولکی معروف شد. او نخستین انسانی اســت که زبانش به دو نیم تقسیم شده اســت. او ۷۰ ساعت برای خالکوبی بدنش وقت گذاشته تا بتواند شبیه به خزندگان شود. همچنین پنج شاخک از جنس تفلون در بالای ابروهایش کار گذاشته شده اســت. علاوه بر این موارد، او تلاش کرده تا دندان‌هایش را تیز کند و تغییراتی روی پره‌های بینی و لاله‌های گوشش داده اســت.

67672 597 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

منبع: Oddee
ترجمه: وبسایت فرادید

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما