به گزارش خبرنگار خودروکار، مرسدس-بنز، نسخه Exclusive مرسدس AMG G63 و G65 را در ماه می گذشته عرضه کرد. اکنون این کمپانی، جزئیات آخرین به روز رسانی این مدل را با تصاویر جدید منتشر می کند و قرار است آن را در نمایشگاه فرانکفورت که  ماه جاری برگزار می شود، به نمایش عموم درآورد. این احتمالا آخرین به روز رسانی کلاس G تا پیش از ارائه نسل جدید در سال ۲۰۱۸ باشد.

مرسدس کلاس G بروز رسانی شده در دو نسخه V12 و V8 عرضه خواهد شد. مدل اختصاصی و جدید V12 با قیمتی معادل ۲۸۷ هزارو ۶۵۸ یورو در آلمان و تقریبا ۱۲ هزار یورو گران تر از نسخه معمولی، بدون شک نسخه « منحصر به فرد (Exclusive)» نامیده شده است. در واقع این مدل، با توجه به اتمام مدل های G650 Landaulet و Project One hypercar ، گران ترین خودروی قابل خرید کمپانی مرسدس AMG است. مدل V8 اما با قیمت ۱۶۳ هزار و ۱۲۵ یورو آنقدر ها هم گران تمام نشده و از مدل استاندارد خودش تنها ۱۷هزار و ۷۶۷ یورو بیشتر است.

هر دو خودرو بر رینگ های ۲۱ اینچی آلیاژی پنج پره دوبل به رنگ سیاه مات برای مدل G63 و سرامیکی براق برای مدل برتر G65 سوار هستند. مرسدس همچنین به خریداران سری جدید، این امکان را می دهد که بتوانند مجوعه ای متفاوت از چرخ ها را در همان اندازه اما با نوار حاشیه ای فیبر کربنی سفارش دهند. آنچه که به واقع این دو نسخه از سری G را از سایر نسخه ها متمایز می کند، رنگ مونزا خاکستری مگنو مات AMG است که در این مدل های منحصر به فرد به کار رفته است.

تغییراتی هم در داخل کابین خودرو رخ داده است؛ پنل آن با چرم دو رنگ پوشیده شده و به صندلی های چرمی اسپرت AMG در دو رنگ مختلف مجهز شده است. مرسدس ۶ رنگ برای اثاثیه داخلی کابین ساخته شده از دو جنس فیبر کربن یا Piano Lacquer را به صورت آپشن ارائه می دهد. همچنین روی فرمان، چرم صندلی ها و حتی کمربند ایمنی خودرو هم لوگوی AMG دیده می شود. از هردوی این مدل های منحصر به فرد در نمایشگاه فرانکفورت که دو هفته آینده برگزار می شود، رو نمایی خواهد شد. اما برای نسل جدید G کلاس مرسدس باید تا سال آینده منتظر بمانیم.

منبع: Motor1.Com
مترجم خودروکار: گلنوش محب علی
انتهای پیام/

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما