به گزارش خبرنگار خودروکار، شاخص کل تالار بورس و اوراق بهادار در ادامه روند صعودی روز گذشته با رشد ۱۰۰٫۱۳ واحدی به ارتفاع ۸۳ هزار و ۴۶۹٫۲۰ واحدی رسیده است. در معاملات روز جاری تالار بورس ۴۵ هزار و ۵۸۹ معامله به ارزش ۲۲۸ میلیارد و ۲۶۹ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۴۲۹ تومان به ثبت رسیده است.

بررسی تالار نشان از آن دارد که نماد خساپا (سایپا) در بین تأثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل قرار دارد و تأثیر آن مثبت اعلام‌شده است. همچنین دو نماد خساپا (سایپا) و خودرو (ایران‌خودرو) در بین پربازدیدترین نمادهای تالار قرار دارند.

خساپا (سایپا)
سایپا که با نماد خساپا در تالار بورس شناخته می‌شود در مسیر صعودی قرارگرفته و ارزش هر سهم این نماد خودرویی ۱۱۴۳ ریال اعلام‌شده تا در کنار ثبت ۵۱۵۸ معامله ارزش کل معاملات این نماد خودرویی ۶ میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۶۵ تومان اعلام شود.

خودرو (ایران‌خودرو)
ایران‌خودرو با نماد خودرو روند صعودی را انتخاب کرده تا ارزش هر سهم این نماد خودرویی ۲۳۷۵ ریال تعیین شود، این نماد خودرویی با انجام ۷۱۴ معامله ارزش کل معاملات خود را ۱ میلیارد و ۵۷ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۹۴۷ تومان به ثبت رسانده است.

خزامیا (زامیاد)
زامیاد همچون دو نماد قبلی روند صعودی را انتخاب کرده تا ارزش هر سهم نماد خزامیا ۷۴۵ ریال تعیین شود، این نماد خودرویی برای خود ۹۲۰ معامله به ارزش ۷۴۵ میلیون و ۷۶ هزار و ۱۴۲ تومان دست‌وپا کرده است.

خپارس (پارس‌خودرو)
پارس‌خودرو به تبعیت از سایپا روند صعودی را برگزیده تا ارزش هر سهم نماد خپارس ۸۷۱ ریال ثبت شود، این نماد خودرویی با انجام ۸۰۹ معامله، ۸۱۵ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۳۳۶ تومان به‌عنوان ارزش کل معاملات اندوخته کرده است.

خکاوه (سایپادیزل)
نماد دیزلی سایپا همچنان در توقیف تالار به سر می‌برد و ارزش هر سهم خود را ۸۳۸ ریال می‌بیند.
 
خبهمن (بهمن)
گروه بهمن که در مسیر صعودی حرکت می‌کند ارزش هر سهم خود را ۹۵۰ ریال می‌بیند و با انجام ۱۴۷ معامله ارزش کل معاملات خود را به ۱۰۰ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۱۶۴ تومان رسانده است.

خاور (ایران‌خودرو دیزل)
ایران‌خودرو دیزل با تکیه‌بر روند صعودی ارزش هر سهم خود را ۷۲۳ ریال می‌بیند و این در حالی است که با انجام ۶۱۶ معامله ارزش کل معاملات این نماد خودرویی ۷۲۰ میلیون و ۴۰۹ هزار و ۷۰۹ تومان به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما